animace
odraz

 

 

Mobilní kluziště QUICK ICE

 

 

Současná doba nám svými technickými vymoženostmi poskytuje násobně více volného času, než měli naši předkové. Je to velmi příjemné, ale vzniká nerudovský problém: "Co s ním?". Aktivit je mnoho, ale některé jsou omezeny klimatem a reliéfem naší republiky. Představy jednotlivých členů společnosti a ideálním trávení volného času jsou taky rozdílné. A vy chcete splnit přání každého a řešíte neřešitelné - vyhovět všem.

 

Ale jak dostat na jeden prostor nedaleko tenisových kurtů, hřiště na házenou a na zimu ještě kluziště, když parkoviště není dostatečně velké už teď a kopce se posunout nedají, to bychom rádi věděli. Nejsme kouzelníci, ale nápad máme. Plné využití rovné plochy i bez zastřešení po celý rok vám umožní naše mobilní kluziště eMKa. Jak? Jednoduše.

 

kluziste
kluziste
kluziste

 

eMKa se nainstaluje na libovolnou vodorovnou plochu jinak v zimních měsících nevyužívanou. Ideální jsou plochy typu tenisových kurtů, volejbalového hřiště nebo asfaltové, či jiným způsobem zpevněné plochy. Po vyrovnání drobných nerovností pískem je možno postavit naše mobilní kluziště eMKa i na travnatém terénu bez drnů. Ušlechtilé povrchy kluzištěm netrpí. V některých případech je to dokonce ochrana před jejich poškozením nevhodným využitím rovného terénu skrytého pod sněhem.

 

Rozvody chladícího okruhu jsou certifikovány zkušební laboratoří INSTITUTU PRO TESTOVÁNÍ A CERTIFIKACI a.s., Zlín.

 

 

 
pouzitecertifikatymultimedia