animace
odraz

 

 

LED obrazovky

 

 

Dodáváme jednobarevné, čtyřbarevné až po plnobarevné LED obrazovky s 281 bilióny barev. Využití těchto LED obrazovek se nachází v mnoha oblastech a to jsou ruzné sportovní účely (samotné sportovní časomíry, časomíry v kombinaci s reklamní LED obrazovkou, výsledkové LED tabule, sportovní velkoplošné LED obrazovky) až po klasické reklamní a informační velkoplošné LED tabule, průmyslové displeje, světelné noviny, reklamní mantinely.

 

venku
uvnitr
reklama

Mobilní kluziště

Vnitřní haly

Reklamní plochy

 

 

Veškeré LED obrazovky (jednobarevné až plnobarevné) zobrazují texty, bežící texty, animace, obrázky, avi, mpeg soubory až po přímý přenos video signálu na plnobarevných LED obrazovkách. Všechny druhy obrazovek dodáváme jak pro vnitřní tak pro venkovní použití s délkou životnosti minimálně 100 000 hodin.

 

Dle Vašich požadavku Vám nabídneme komplexní řešení včetně návrhu velikosti a typu LED obrazovky, přípojky elektrické energie, nosné konstrukce a připojení LED obrazovky k Vaší datové síti nebo internetu. Naší snahou do budoucna je ve Vás nalézt spokojeného partnera pro dlouhodobou spolupráci v této oblasti.

 

 

 
pouzitecertifikatymultimedia